У Франції успішно виступили провідні українські гросмейстери

В Кап-д'Агд 7 набраних очок у 9 турах дозволили Мартину  Кравціву та Сергію Федорчуку при розподілі 1-6 місць завершити змагання переможцем (за додатковими показниками) і, відповідно, другим призером. За підсумками опена Corsica Maestriті ж, одноосібно набрані Антоном Коробовим, 7 очок (1-е місце) і 6,5 очок Олександра Моїсеєнка (2-е місце) не дозволили святкувати перемогу, а дали право зіграти у числі 12-ти перших учасників (до числа яких потрапив ще один український «шестисотник» Володимир Онищук) у рапіді за олімпійською системою. 
Алогічність ситуації, що склалася, полягала в тому, що, крім переходу з класики на рапід, до згаданої дюжини з 1/8-фіналу приєдналися В.Ананд (Індія), М.Вашье-Лаграв (Франція), Т.Раджабов (Азербайджан) і Хоу Іфань (Китай). Українська трійка, щасливо минувши 1/8-фіналу, в наступному колі вийшла на прибулих «гостей» і понесла втрати. Оніщук програв Вашьє-Лаграву (0:2), а Моїсеєнко - Раджабову (1:3). І лише Коробов обіграв Хоу Іфань (3:1). Але в півфіналі він мінімально поступився (0,5: 1,5) Вашьє-Лаграву, який має на сьогоднішній день третій «класичний» рейтинг світу (2812). 
Таким чином, у фіналі зустрілися шахові лідери Індії і Франції. Зігравши внічию першу партію, Вашьє-Лаграв одержав перемогу у другій, а з нею – і в матчі, і в змаганні.